Kategorie
Waluta:
PL EN
Subpage image

Carlotta Baldazzi

Komentarze 0


Carlotta Baldazzi "córka sztuki", od najmłodszych lat żyła między kolorami i wernisażami. Poprzez aktywny udział w tworzeniu wystaw w galerii metropolitalnej swoich rodziców, z wielkimi wyrazicielami sztuki awangardowej.
Carlotta uczęszcza do szkoły artystycznej, malarstwa i rzeźby. Później do Szkoły Designu, gdzie specjalizuje się w projektowaniu przedmiotów, odzieży, aranżacji wnętrz, projektowaniu na tkaninie.
Pasja do tych dwóch form sztuki doprowadziła ją do rzucenia sobie wyzwania w modzie damskiej w 2003 roku i z zaledwie 100 oryginalnymi ubraniami zadebiutowała w modnej dzielnicy Mediolanu ze swoją marką Dragoncella, tak wyjątkową jak dzieła sztuki. Sukces był natychmiastowy.

W 2012 roku podsumowuje swoje doświadczenia z modą, przekształcając swoje ironiczne i stylizowane postacie w obrazy, wystawiając je na indywidualnej wystawie w Spazio Tadini casa Museo, z niesamowitym rezultatem.
Od 2014 roku ponownie ewoluowała i poświęca się odkrywaniu nowych form sztuki, takim jak trójwymiarowa rzeźba abstrakcyjna, fotografia, kolaż fotograficzny i malarstwo cyfrowe.
Od 1998 roku bierze udział w licznych wystawach i targach w przestrzeniach publicznych oraz prywatnych we Włoszech i za granicą.

Carlotta przekształca każdą ze swoich emocji, zgodnie z jej stanem życiowym, w obraz o silnym oddziaływaniu wizualnym, który przykuwa uwagę publiczności.

 

Prace Carlotty Baldazzi na sprzedaż znajdziesz tutaj:
https://www.a-forart.com/wszystkie-c-12.html/p22=60

 


Multikolorowy kolaż przedstawiający ludzi włoskiej artystki Carlotty Baldazzi.

Obraz wykonany techniką cyfrową przedstawiający ludzi, którzy zamiast twarzy mają przerażające maski.

Obraz w różowej kolorystyce przedstawiający kobietę węża. Autorem jest Carlotta Baldazzi.

Kolorowy obraz pokazujący kobietę w czerwonej peruce.

Obraz Carlotty Baldazzi. Dwie całujące się kobiety. Obraz w kolorystyce zielonej.

Obraz przedstawiający tajemnicze postacie.

Obraz przedstawia pomieszczenie z czerwonym światłem i ludzi.

Postać w czerwonym kombinezonie i dziwnej masce.

Na obrazie widać ludzi zasłaniających sobie oczy. Autorką jest Carlotta Baldazzi.

Kobieta w czerwonej, krótkiej peruce.

Skuleni ludzie siedzący w pokoju. Obraz autorstwa Carlotty Baldazzi.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu