Kategorie
Waluta:
PL EN
Subpage image

John Casler

Komentarze 0

 

 

John Casler rozpoczął swoją karierę w latach osiemdziesiątych i już wkrótce jego prace pojawiły się na wystawach na Magnificent Mile, na Michigan Avenue w Chicago. Wiele jego prac szybko znalazło się w znanych kolekcjach prywatnych i zbiorach korporacyjnych w całej Ameryce. U szczytu swego artystycznego „wyłonienia się” John nagle odszedł ze sceny artystycznej, aby skupić się na nauce i został przyjęty na prestiżowy program „Tutorial Studies” na Uniwersytecie Chicagowskim. Program nauczania Johna obejmował Zachodni Ezoteryzm pod bezpośrednim nadzorem szanowanego Ioana Culiano, Szefa Katedry Historii Chrześcijaństwa. Sam Culiano był złotym dzieckiem / uczniem Mircei Eliade, szefa Katedry Historii Religii. W trakcie ostatniego kwartału studiów Johna, Culiano został brutalnie zamordowany w wyjątkowo podejrzanych okolicznościach, gdy był sam w Divinity School. To wydarzenie głęboko wstrząsnęło Johnem, a po ukończeniu studiów John odwrócił się od sztuki i akademickiego środowiska i znalazł pracę w technologii, gdzie przez 25 lat udowodnił sobie, że jest jednym z najlepszych graczy w wielu firmach z listy Fortune 100. John był jednym z pierwszych, jeśli nie pionierem sieci WWW.

John Casler przeszedł na emeryturę, kończąc karierę w świecie korporacji pod koniec 2019 roku i ponownie zaczął odkrywać swoją artystyczną pasję i wizję. Jego dzisiejsze obrazy odzwierciedlają całe życie połączenia artysty, mistyka i naukowca.
 

Praca Johna Caslera na sprzedaż znajdziesz tutaj:
https://www.a-forart.com/wszystkie-c-12.html/p22=76

 


Obraz abstrakcyjny amerykańskiego artysty Johna Caslera

Abstrakcja w wykonaniu artysty Johna Caslera

Obraz abstrakcyjny wykonany techniką farby akrylowej w wykonaniu Johna Caslera

Abstrakcja Johna Caslera, akryl

Akrylowy obraz abstrakcyjny amerykańskiego artysty Johna Caslera

Abstrakcja w pastelowych kolorach autorstwa amerykańskiego artysty Johna Caslera

Obraz abstrakcyjny, wykonany farbami akrylowymi autorstwa Johna Caslera

Abstrakcja akrylowa autorstwa amerykańskiego artysty Johna Caslera

Obraz abstrakcyjny wykonany przez artystę Johna Caslera

 

 

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu