Kategorie
Waluta:
PL EN
Subpage image

FAQ

Czym jest A . FORART · ?

A . FORART · to platforma o sztuce współczesnej z siedzibą w Polsce. Sprzedajemy i promujemy sztukę, oferując kreatywną platformę w postaci internetowej galerii sztuki, magazynu o sztuce współczesnej, profili artystów, wywiadów z artystami, aktualności oraz wirtualnych wystaw. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się o nas więcej.


Czym jest A . FORART · magazine?

A . FORART · magazine jest niezależnym magazynem online poświęconym sztuce współczesnej, którego celem jest pomoc artystom w dzieleniu się swoim talentem ze światem. Każde wydanie jest pełne sztuki.


W jaki sposób mogę zgłosić się do A . FORART · magazine?

To łatwe! Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy


Jaka jest opłata za publikację w A . FORART · magazine?

Publikacja jest bezpłatna.


Czy A . FORART · promuje sztukę?

Tak. Jeśli jesteś zainteresowany promocją swojej sztuki skontaktuj się z nami.


W jaki sposób mogę zorganizować wirtualną wystawę na a-forart.com?

Jeśli jesteś zainteresowany wirtualną wystawą Twoich prac, skontaktuj się z nami.


Chciałbyś udzielić wywiadu?

Jest możliwość udzielenia wywiadu. Wywiad zostanie opublikowany na www.a-forart.com w sekcji wywiady. Jeśli jesteś zainteresowany wywiadem, napisz na adres marketing@a-forart.com.


Czy mogę mieć swój profil artysty na a-forart.com?

Jeśli chcesz mieć swój profil artysty, skontaktuj się z nami: marketing@a-forart.com.


Czym jest galeria A . FORART ·?

A. FORART · to internetowa galeria sztuki, która oferuje wybór obrazów, grafik, rysunków, rzeźb, wzornictwa, biżuterii i fotografii w różnych przedziałach cenowych. Zapewniamy artystom z całego świata miejsce do wystawiania i sprzedawania swoich prac.
To miejsce dla osób zainteresowanych sztuką i poszukujących sztuki dla siebie. Niezależnie od tego, czy jesteś kolekcjonerem,   czy miłośnikiem sztuki, galeria A . FORART · pomoże znaleźć Ci to, czego potrzebujesz.


W jaki sposób mogę sprzedawać w galerii A . FORART ·?

Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą swoich prac za pośrednictwem galerii a-forart.com, z przyjemnością się z Tobą skontaktujemy. Prześlij nam swoje portfolio poprzez formularz lub wyślij wiadomość na adres gallery@a-forart.com.


Co mogę kupić w galerii A . FORART ·?

A-forart.com to miejsce, w którym możesz kupić oryginalną sztukę najbardziej utalentowanych artystów z Polski oraz najbardziej utalentowanych artystów międzynarodowych, aby zapewnić Ci szerszy wybór dzieł.
A. FORART · internetowa galeria sztuki oferuje wybór obrazów, grafik, rysunków, rzeźb, wzornictwa, biżuterii i fotografii w różnych przedziałach cenowych. Wyszukiwanie w witrynie a-forart.com jest łatwe.


Czy galeria A. FORART · sprzedaje prace w ramach?

Większość naszych oryginalnych dzieł sztuki wygląda świetnie bez ramy i dlatego są sprzedawane nieoprawione, chyba że zaznaczono inaczej. Większość klientów woli wieszać dzieła sztuki bez ramy. Niektórzy klienci wolą samodzielnie oprawiać dzieła sztuki. Jeśli dana grafika jest oprawiona w ramę, zostanie to zaznaczone, a zdjęcie będzie przedstawiało pracę z ramą.


Co z kosztami i czasem dostawy?

Koszty dostawy (na terenie Polski) zawarte są w cenie dzieła. Nie są później dodawane. Cena, którą widzisz na ekranie, to cena, którą płacisz. Opakowanie jest dostarczane przez artystę i spełnia nasze wysokie standardy pakowania. Dostawy są realizowane przez firmę kurierską Fedex Express. Jesteśmy zobowiązani do dostarczenia Ci grafiki w ciągu 14 dni od daty zamówienia. Jeśli    z jakiegokolwiek powodu może nastąpić opóźnienie, skontaktujemy się z Tobą.


VAT

VAT jest wliczony w cenę dzieł sztuki. Cena, którą widzisz na ekranie to cena brutto, którą płacisz.


Faktura

Przy każdym zakupie generujemy i wysyłamy e-mailem fakturę VAT marża.


Jesteś artystą?

Chcesz pokazać lub sprzedawać swoją sztukę? A. FORART · to idealne miejsce.


Jesteś architektem?

Szukasz inspiracji do swoich projektów i dzieł sztuki dla swoich klientów? Pomożemy Ci znaleźć coś, co pasuje do charakteru Twoich projektów.


Warunki sprzedaży

Należy pamiętać, że korzystanie z tej witryny lub dokonywanie zakupów za pośrednictwem a-forart.com wymaga akceptacji naszych warunków.


Czy znajdę A . FORART · w mediach społecznościowych?

Odwiedź nasze platformy społecznościowe! 
    


Masz inne pytania?

Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas! Wkrótce odpowiemy!


Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu