Kategorie
Waluta:
PL EN
Subpage image

O Nas

 

A . FORART · ma siedzibę w Polsce.
Chcemy pomagać artystom w sprzedaży oraz promocji ich sztuki, oferując kreatywną platformę w postaci internetowej galerii sztuki, magazynu o sztuce współczesnej, informacji o artystach, wywiadów z artystami, aktualności ze świata sztuki oraz wirtualnych wystaw. Naszym celem jest wspieranie i promowanie utalentowanych artystów z całego świata oraz dzielenie się najlepszą sztuką, jaką możemy znaleźć w każdej części świata.
Misją A . FORART · jest wspieranie projektów artystycznych, malarzy, rzeźbiarzy, grafików, fotografów, ilustratorów i innych twórców.
A-forart.com to internetowa galeria sztuki gdzie możesz kupić dzieła najbardziej utalentowanych artystów z Polski oraz artystów międzynarodowych, aby zapewnić Ci szeroki wybór prac.
A. FORART · to internetowa galeria sztuki, która oferuje wybór obrazów, grafik, rysunków, rzeźb, wzornictwa, biżuterii i fotografii w różnych przedziałach cenowych. Zapewniamy artystom z całego świata miejsce do wystawiania i sprzedawania swoich prac.
Wierzymy, że każdy człowiek zasługuje na to, by mieć szansę doświadczania sztuki w swoim życiu. Chcemy być pomostem między artystami a światem i budować bardziej świadomy świat sztuki dla wszystkich.