Têtes bleues - fotografia artystyczna

8 750,00 zł

Rok: 2020
Wymiary: 70x100 cm
Technika: fotografia

 

 

 Fotografia artystyczna.

Format pracy to obraz 60 x 90 cm z białym nadrukowanym passe-partout, dookoła czarne krawędzie. Całkowity wymiar pracy to 70x100 cm.

Wydruki na płycie aluminiowej.
Druk Subligraphie®
Druk odporny na odciski palców, zadrapania, starzenie się.
Wyjątkowe odwzorowanie kolorów, uderzający efekt głębi.
Bardzo wysokiej jakości obrazu.
Odporność na różnicę temperatur, UV, wilgoć.

Na odwrocie aluminiowe klocki dystansowe.
Praca w limitowanych edycji15 numerowanych i sygnowanych egzemplarzy.
Sprzedawane z certyfikatem. 

 

Zapałki – koncepcja kolekcji
Kiedy zapalam zapałkę, rozpalam swoje serce dla sztuki, to jest jak druga miłość, miłość płonąca. Moje serce bije dla kilku chwil szczęścia, płomień wykonuje pracę twórczą, którą czasem przekształcam, bo nie dążę do komunikowania prawdy, ale do zaspokojenia intymności mojego spojrzenia. Rozpalam ogień, rozpalam ogień, sprawiam, że moja wrażliwość artystyczna rośnie, potwierdzam moją estetykę, buduję, dekonstruuję, aby przedstawić unikalną atmosferę, która odnawia nasze spojrzenie na rzeczywistość. Płomień rzeźbi totemy, które odsłaniają przede mną formy, które zatrzymuję wraz z moim twórczym oddechem, kiedy moje wizualne emocje sięgają zenitu. Czasami moje zapałki stają się postaciami, gdy praca jest umieszczona pod znakiem eksperymentu. Moje zapałki pokazują nową osobowość, a prawdziwe uwodzenie polega na tym, aby publiczność przyznała, że są to naprawdę postacie. Mój świat artystyczny nie jest światem nieśmiertelności, lecz metamorfozy. Dzieło sztuki jest ideą wyolbrzymioną, moje prace fotograficzne, podobnie jak kolekcja moich zapałek, są pełne niepewności co do ich statusu, są przedstawione na złożonej scenie, gdzie moja osobista ścieżka niejasno krzyżuje się z odniesieniem medium fotograficznego. To właśnie eksploracja, pytanie i poezja przeważają nad obserwacją. Cena zawiera VAT. 

alt 
  Darmowa wysyłka na terenie Polski


alt
   Wysyłamy w ciągu 30 dni
    

alt
   Bezpiecznie zapakowane


alt 
    Bezpieczne płatności


alt   
    Edycja limitowana


alt   
   Certyfikat autentyczności


 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
 


alt


 

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.