Kategorie
Waluta:
PL EN
Subpage image

Gosia Rog

Komentarze 0

 

Gosia Rog - urodzona w Polsce, na stałe mieszkająca w Szkocji. Obecnie pracuje nad kolekcją dyplomową ze złotnictwa i projektowania biżuterii w Glasgow School of Art. Wcześniej studiowała projektowanie szkła i jubilerstwo w City of Glasgow College.
W swoich projektach wykorzystuje różnorodne media - od tkanin drukowanych cyfrowo po biocelulozę hodowaną przez bakterie. Mając na uwadze wpływ na środowisko i etykę, większość metali szlachetnych, których używa, pochodzi z recyklingu. W jej komercyjnej marce Haemia głównym materiałem jest skóra pozyskiwana w sposób ekologiczny.
W jej pracach ogromne znaczenie mają elementy przypadku. Materiały kierują procesem projektowania, sprawiając, że płynie on w naturalny i niewymuszony sposób. Metody łączą tradycyjne, nawet starożytne rzemiosło, takie jak chainmaille, obróbka skóry czy japońska sztuka shibori (plisowanie i barwienie jedwabiu) z nowoczesnymi technikami, jak cięcie laserowe czy druk cyfrowy.


alt

Naszyjnik wykonany ze skóry artystki Gosi Róg.Skórzany, czarny naszyjnik z elementami srebra. Wykonanie Gosia Róg.Detal naszyjnika - połączenie skóry ze srebrem w wykonaniu Gosi Róg.

Nowoczesne kolczyki z elementami czarnej skóry.


Geometryczne kolczyki z czarną skórą - wykonanie Gosia Róg,

Nowoczesne broszka, błękitny jedwab i srebro.

Zbliżenie na broszkę wykonaną ze srebra oraz błękitnego jedwabiu, wykonanie Gosia Róg.

Nowoczesne geometryczne kolczyki srebrne.

Minimalistyczna biżuteria skórzana z elementami srebra. Wykonanie Gosia Róg.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu