Rock Black Apple 1.0 - ceramiczne jabłko

6 550,00 zł

Rok: 2020
Wymiary: 18 cm x 25 cm
Technika: ceramika
*Sprzedane

Rzeźba ceramiczna wykonana z gliny. Pokryta emalią z metalowymi ćwiekami.
Jabłko ceramiczne w kolorze czarnym ze srebrnymi, metalowymi elementami.
Wymiar: 18 cm x 25 cm
Rok powstawnia: 2020
Praca ręcznie wykonana przez włoską artystkę Milenę Bini.

Celem włoskiej artystki Mileny Bini jest skłonienie widzów do refleksji nad własną i cudzą różnorodnością/szczególnością i wyjątkowością. Inspiracją do stworzenia tej instalacji była autobiograficzna opowieść "a Big Apple" - biografia jabłka. Historia ta, choć bardzo prosta, poruszała tematykę różnorodności, towarzysząc krok po kroku zielonemu jabłku, które znajduje się wśród wielu czerwonych jabłek. Opierając się na sylwetce jabłka i wykorzystując jego kształt jako podstawę konstrukcji, zmodyfikowałem zewnętrzną stronę każdego z zaproponowanych jabłek tak bardzo, jak to było możliwe, uzyskując w ten sposób rodzaj barwnego portretu społeczeństwa, w którym istnieje wspólna forma i odmienna kultura.

Przechodząc przez instalację złożoną z identycznych tylko z wyglądu jabłek, wykonanych z ceramiki przy użyciu różnych metod i technik, widz będzie zachęcany do analizowania różnic i podobieństw owoc po owocu, rozpoznając siebie w jakościowych cechach samego obiektu, takich jak powierzchnia czy kolor, i w ten sposób świadomie wybierając, na czysto subiektywnej podstawie, który obiekt czuje się częścią, a od którego się dystansuje. W tym wyborze każda osoba powinna uchwycić i docenić swoją wewnętrzną różnorodność, tak jak uchwyciła różnorodność innych. wszyscy jesteśmy wyjątkowi i niepowtarzalni.

To piękne, ceramiczne jabłko w stylu pop-art będzie prezentować się niesamowicie w nowoczenym wnętrzu. Zachwyci nawet najbardziej wymagających miłośników sztuki nowoczesnej. Jabłko ceramiczne w stylu rockowym ze srebrnymi ćwiekami nada wnętrzu niespotykanego charakteru oraz wprowadzi w zachwyt Twoich gości.

Więcej rzeźb do kupienia Mileny Bini:
Milena Bini - ceramiczne jabłka


  Cena zawiera VAT. 

alt 
  Darmowa wysyłka na terenie Polski


alt
   Wysyłamy w ciągu 14 dni
    

alt
   Bezpiecznie zapakowane


alt 
    Bezpieczne płatności


alt   
    Praca unikatowa


alt   
   Certyfikat autentyczności


 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
 


Ceramiczne czarne jabłko ze srebrnymi ćwiekami
Ceramiczne jabłko Rock Black Apple 1.0

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.