MALARSTWO

Galeria internetowa a-forart.com ma duży wybór nowoczesnych i współczesnych obrazów na płótnie. Malarstwo jest uosobieniem sztuk wizualnych. Obrazy olejne, akwarele, tusze, czy akryle-istnieje wiele różnych technik, które pozwalają malarzowi osiągnąć pożądany efekt. Coraz częściej obrazy są tworzone również na drewnie czy papierze... Nie ma ograniczeń co do powierzchni, na których artysta może tworzyć swoje działa.

Obraz to przede wszystkim koncepcja i pomysły kryjące się za pociągnięciami pędzla i procesem artystycznym. Każdy z ruchów artystycznych odegrał swoją rolę, często czerpiąc z osiągnięć przeszłości lub robiąc coś zupełnie przeciwnego do wcześniejszych technik. Tak jak w przypadku malarstwa minimalistycznego i pop-artu, normy ewoluowały i nie są już takie same, tworząc nową estetykę i zmieniając sposób, w jaki postrzegamy sztukę. Praktyka malarska nadal ewoluuje wraz z eksperymentami artystycznymi, ponieważ artyści interesują się nowymi technikami i próbują radzić sobie z nowymi problemami. Niektórzy artyści podkreślają znaczenie koloru, podczas gdy inni skupiają się na formie lub świetle.

Sztuka współczesna często kojarzona jest z malarstwem abstrakcyjnym. W żaden sposób nie można jej do tego sprowadzić. Sztuka figuratywna powraca na współczesną scenę artystyczną, a artyści posługują się tym stylem na całym świecie. Współczesne malarstwo nigdy nie jest jednorodne, a dzieła sztuki pokazane w naszej galerii są tego dowodem.

W galerii A-FORART oferujemy duży i zróżnicowany wybór obrazów, zarówno nowoczesnych, jak i współczesnych, najlepszych międzynarodowych artystów. Odkryj obrazy olejne, portrety, martwe natury, pejzaże i wiele innych, takich jak Pop Art, sztuka nowoczesna, modernizm, fotorealizm czy minimalizm.

OBRAZY NA SPRZEDAŻ

Odkryj szeroki wybór oryginalnych obrazów na sprzedaż. W naszej ofercie znajdziesz obrazy współczesne od najbardziej ekscytujących artystów. Od obrazów olejnych po akwarele, od pejzaży po portrety. Przejrzyj naszą kolekcję online i odkryj nowe obrazy idealne do Twojego domu.
Obrazy możesz również przeglądać według rozmiarów, wybierając obrazy w małym formacie lub obrazy w dużym formacie, a także według kolorów: obrazy niebieskie, obrazy czerwone, obrazy żółte, obrazy zielone, obrazy szare...

KUP OBRAZY WSPÓŁCZESNE

Skorzystaj z naszej internetowej galerii sztuki, aby znaleźć obrazy współczesne w różnych mediach i stylach autorstwa artystów z całego świata. Niezależnie od tego, czy szukasz żywych dzieł, czy delikatnych akwarelowych pejzaży, portretów zwierząt, czy czegoś innego z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Malarstwo od dawna było postrzegane jako środek komunikacji, choć mniej bezpośredni niż forma mówiona, czy pisana. Każde z naszych dzieł sztuki zostało wybrane, ponieważ przekazuje coś, co nie jest wystarczająco namacalne, aby przekazać to za pomocą innych środków.