Nowoczesne Mixed Media

Sztuka mixed media może składać się z nieskończonej różnorodności materiałów: papieru, tkaniny, sznurka, farby, czy znalezionych przedmiotów. Prace mogą być misterne w szczegółach i głębokie w znaczeniu lub zabawne i odkrywcze, ale zawsze są twórczym wyczynem - artysta musi posiadać umiejętność rozpoznania potencjału każdego przedmiotu i połączenia często różnych materiałów w spójną całość. Odwiedź naszą galerię i zobacz więcej sztuki na sprzedaż.

Obrazy pełne oryginalności

Nasza galeria prezentuje prace artystów, którzy użyli więcej niż jednej techniki do stworzenia swojego dzieła. Obrazy te są pełne oryginalności, więc jeśli szukasz czegoś naprawdę charakterystycznego i wyjątkowego, to dobrze trafiłeś.

Obrazy online

Galeria A-FORART prezentuje imponującą kolekcję współczesnych obrazów i prac do kupienia online. Siła ekspresji mediów mieszanych jest niewątpliwa i głęboko odczuwalna, a kreatywność, która w nich drzemie z racji ich natury, służy podkreśleniu wyobraźni artysty. Jest coś szczególnie ekscytującego w podejściu do tego rodzaju sztuki, od kolażu po dzieło cyfrowe, ponieważ oprócz tematu i stylu użyte materiały są zawsze bardzo interesujące, jako integralna część oddziaływania samego dzieła. Artyści mogą naprawdę wykorzystać swoją kreatywność w decyzji, które materiały powinny brać udział w procesie twórczym. Widzowie powinni podchodzić do dzieł sztuki na sprzedaż z gotowością do bycia porwanym przez połączoną siłę elementów, które składają się na dzieło mieszane i cieszyć się każdą chwilą tego doświadczenia.